سازمان دهی طراحی انتخاب مبلمان در آینده

امروز به اهمیت انتخاب مبلمان می پردازیم و به جنبه هایی می پردازیم که هنگام سازماندهی آنها در طراحی مبل راحتی ایتالیایی کلاس درس برای مدارس آینده باید در نظر گرفته شوند.

به این دلایل و بسیاری از دلایل دیگر، می توان گفت که یک سه گانه اساسی برای یادگیری موفق وجود دارد: صلاحیت های کادر آموزشی، علاقه دانش آموزان و کیفیت محیط فیزیکی کلاس درس.

در این میان، معماری این توانایی را دارد که فضاهایی با آسایش محیطی بالا از جمله طراحی کاربردی و مبلمان با کیفیت را فراهم کند.

هنگام فکر کردن به پیکربندی کلاس های درس در آینده گوشواره طلا سفید باید پنج نکته را در نظر گرفت که به رفع نیازهای دانش آموزان کمک می کند:

فضاهایی برای ورزش و حرکات: فراهم کردن مناطق آزاد در نزدیکی یا حتی داخل کلاس‌ها برای پاسخگویی به این تقاضا مهم است.

تجهیزات باشگاه: می‌توان یک منطقه برای رفع بهتر نیاز به ورزش یا فعالیت بدنی فراهم کرد.

میزهای چند منظوره: مانند دفاتر، دانش آموزان باید بتوانند استفاده از میزها را تغییر دهند و تنظیم کنند که آیا می توان به صورت نشسته یا ایستاده به آنها دسترسی داشت.


مبلمان چرخ دار: میز و صندلی چرخ دار به انعطاف پذیری سریع و بی صدا اجازه می دهد مانکن لباس بعداً در مورد این مزیت صحبت خواهیم کرد.

فضاهایی برای به اشتراک گذاری ایده ها: فضاهایی برای دانش آموزان برای نوشتن و بحث درباره ایده ها در بین خود ضروری است.

از جمله نگرانی های کلی که در طراحی فضای آموزشی باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

انعطاف پذیری: برای پشتیبانی از متنوع ترین راهبردهای آموزشی و یادگیری.

کارایی: مانند هر محیط طراحی شده، راه حل های پایدار باید به خوبی توسعه داده شوند و لباس ورزشی زنانه دیجی کالا جایگزین ها باید بلند مدت باشند. به قول معروف ارزان گران است.

ارگونومی: کاربر باید در نظر گرفته شود. همه چیز باید با اندازه گیری های دانش آموز تطبیق داده شود و سطوح مختلف رشد هر مرحله از زندگی انسان را در نظر بگیرد.

 • منابع:
  1. Schools of the Future: How Furniture Influences Learning
 • تبلیغات: 
  1. تخمه آفتابگردان را بجای نمک استفاده کنید
  2. تجارتی که اقتصاد جهان را تکان داد
  3. محصولی که برای همیشه پوست شما را بیمه می کند!
  4. در کنارتان هستیم تا به اوج سرمایه برسید